A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/focusmk/public_html/prioriteti/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Приоритети

Предлог - Населба ХАБИТАТУлици и патишта
Велес
УЗ „Тунел“
Новата населба ХАБИТАТ е прекрасно изгрaдeна со објекти, но со никакви улици и пристап со кал. Хортикултурно нема ништо нити има решение некој дадено....

Ми се допаѓа предлогот
2
 
0
 


Мора да бидете најавени во системот за да коментирате/гласате одреден предлог