A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/focusmk/public_html/prioriteti/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Приоритети

Предлог - Помош за дислокација на трлата за овци во ДорфулијаЖивотната средина
Лозово
МЗ „Дорфулија“
Помош за дислокација на трлата за овци во Дорфулија

Ми се допаѓа предлогот
 
 


Мора да бидете најавени во системот за да коментирате/гласате одреден предлог