A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/focusmk/public_html/prioriteti/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Приоритети

Предлог - Поставување на легнат полицаец на улицата „Благој Ѓорев“ спроти главниот влез на касарната.Сообраќај
Велес
УЗ „Алексо Демниевски“
Ве молам, под итно да се намести „легнат полицаец“ на улицата „Благој Ѓорев“ спроти главниот влез на касарната. На ова место играат многу деца и редовно ја преминуваат улицата за да се напијат вода кај фонтаната кај споменикот Панко Брашнар во летниот период, а во текот на целата година ја преминуваат улицата за да отидат на училиште. Автомобилите по оваа улицата возат со голема брзина и тука речеиси секојдневно се случуваат незгоди.

Ми се допаѓа предлогот
2
 
0
 


Мора да бидете најавени во системот за да коментирате/гласате одреден предлог