A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/focusmk/public_html/prioriteti/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675

Приоритети

Приоритет - Локалниот пат да влезе во програмата за одржување(тампон и асфалт)Завршен
2010
Улици и патишта
Чашка
МЗ „Село Чашка“
Локалниот пат да влезе во програмата за одржување(тампон и асфалт)


Мора да бидете најавени во системот за да коментирате/гласате одреден предлог